Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır? Anket Doldurarak Para Kazandıran Web Siteleri

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır? Anket Doldurarak Para Kazandıran Web Siteleri

Gerçekten Çevrimiçi Anketlerle Para Kazanabilir misiniz?

Çevrimiçi para kazanmanın en kolay yollarından biri anketlere katılmaktır. Bu, kaydolmaktan, bir profil doldurmaktan ve reklamlar, ürünler, hizmetler ve daha fazlası hakkında fikirlerinizi belirtmekten biraz daha fazlasıdır.

Asıl soru, ne kadar para kazanabileceğiniz ve ne kadar işe dahil olduğunuzdur. Çevrimiçi anketlere katılarak büyük olasılıkla tam zamanlı bir geçim sağlayamasanız, ama boş zamanınızı biraz para kazanmak için değerlendirebilirsiniz. Veya ücretsiz ürünler gibi başka avantajlar elde etmek için anketleri kullanabilirsiniz.

Şirketler Neden Anketler İçin Para Ödüyor?

Ankete katılmak için para almanın anlamsız göründüğünü düşünebilirsiniz. Neden biri sana fikrin için para versin?

Gerçekte, çoğu şirket tüketici geri bildirimlerine güveniyor. Tüketici anketleri ve panelleri yürütecek bir departmanı olmayan şirketler, bunu kendileri için yapmak üzere anket şirketlerini işe alır.

Tüketici geri bildirimi, şirketlerin ürünleri ve reklamları halka açık bir şekilde yayınlamadan önce ince ayarlamalar yaparak daha fazla para kazanmalarına yardımcı olur. Bu nedenle, bir ankete katıldığınızda şirketler size zaman ayıracak. Onlara verdiğiniz bilgiler bu şirketlerin başarıları için çok önemlidir.

Nasıl çalışır

Çevrimiçi anketler almak basittir, ancak başlamak biraz zaman alabilir. İşte ilgili adımlar:

  1. Kaydolmak için bir şirket bulun. Örneğin, Swagbucks. Aşağıya kontrol edilecek şirketlerin bir listesini ekledim, ancak bu işi gören yüzlerce yasal şirket var.
  2. Bir profil oluşturun ve doldurun. Anket yaptığınız her şirket için ayrı bir profile ihtiyacınız olacak ve her profili olabildiğince eksiksiz doldurmak zorunda olacaksınız. Her anket belirli bir demografiyi hedeflediğinden, şirketler profilinizden istedikleri demografiye uyduğunuzu söyleyemedikleri sürece size anket göndermez.
  3. Anketler alın. Çoğu anket şirketi size mevcut anketleri e-posta ile bildirecektir. Bazıları hemen almanız için hazırdır. Bazı şirketler, demografiye uyduğunuzdan emin olmak için sizden ön anket sorularını yanıtlamanızı isteyebilir. Eğer yaparsanız, ankete devam edebilir (ve ödülü alabilirsiniz). Diğer zamanlarda, incelemeniz gereken ürünleri postayla alabilirsiniz.
  4. Anketlere katılın. Sadece soruları cevaplayın. Bazen bu, birkaç çoktan seçmeli soruyu yanıtlamak kadar basittir. Diğer zamanlarda, daha özel sorulara uzun biçimli yanıtlar yazmanız gerekebilir.
  5. Ödüller kazanın. Ödül süreci, bir şirketten diğerine önemli ölçüde değişir. Bazı şirketler, nakit para veya diğer ödüller için kullanabileceğiniz puanlar verir. Diğerleri hemen PayPal hesabınıza para aktarır ve diğerleri adınızı bir çekilişe girer.

Bu adımlar bir anket şirketinden diğerine değişiklik gösterir, bu nedenle kaydolduğunuzda sürecin nasıl işlediğini anladığınızdan emin olun.

Anket doldurarak ne kadar kazanabilirsin (Buradan YouTube kanalımıza abone olup internetten para kazanma videolarımızı izleyebilirsiniz.)

Dediğimiz gibi, çevrimiçi anketler yaparak bir servet kazanamayacaksınız, ancak eğlenmek, borcunuzu ödemek veya yatırım yapmak için fazladan para kazanabilirsiniz. Parasal anket ödülleri 1 – 20 $’ arası değişir, ancak bunlar genellikle bu aralığın alt ucunda, 1 $ ile 5 $ arasındadır. Günde birkaç tane alabilirseniz, bir ayda epeyce para kazanabilirsiniz.

Bazı şirketler size nakit vermez. Ancak, anket için test etmeniz gereken, genellikle tam boyutlu ürünler olmak üzere ücretsiz ürünler sunarak paradan tasarruf etmenize yardımcı olabilirler. Açıkçası bu, ücretsiz ev ürünleri, kişisel bakım ürünleri, çocuk bezleri ve düzenli olarak kullandığınız diğer şeyleri almanın harika bir yolu olabilir.

Yine de başka şirketler, ankete katıldığınızda sizi bir çekilişe dahil edecek. Ne kadar çok anket alırsanız, kazanma şansınız o kadar artar. Hemen bir ödül almayacağınız için bunlar biraz sinir bozucu olabilir. Ancak hediye kartları, ürünler ve nakit gibi bazı harika ödüllerle ödeme yapabilirler.

Ne kadar kazanabileceğiniz, hangi şirketlere kaydolduğunuza, kaç anket aldığınıza ve hangi demografiye uyduğunuza bağlıdır. Sık anket yapılan bir demografideyseniz, para kazanmak için daha fazla fırsat elde edebilir ve böylece anket kazanma potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Swagbucks gibi bazı şirketler, başkalarını hizmete yönlendirmek için ödüller, puanlar veya nakit sunarlar, bu nedenle bu, kontrol etmek için ankete katılmanın başka bir yönüdür.

Önemli olan, başka türlü hiçbir şey yapmayacağınız zamanlarda para kazanmak için anketleri kullanabilmenizdir. Kesinlikle gelenler kutunuza gelen anketlere katılmanız gerekmez, ancak Facebook’u veya Tweet’i başka türlü kontrol edeceğiniz 10 veya 15 dakika bulursanız bunu yapabilirsiniz.

Anket almak için bakılacak en iyi şirketler

İncelemeye değer yüzlerce anket şirketi var. Ancak, farklı şirketler farklı demografik bilgileri araştırdığından, farklı şirketlerden farklı sonuçlar alabilirsiniz, bu nedenle etrafa bakmak için zaman ayırmaya değer.

Aslında, çevrimiçi anketlerden en iyi şekilde yararlanan kişiler, günlük anketlere katılmak istiyorsanız en az 5 ila 10 şirkete kaydolmanın en iyisi olduğunu söylüyor.

Bununla birlikte, işte en iyi şirketlerden bazıları:

SwagBucks 5 $ Bonus: Bu, harika bir şirket çünkü çevrimiçi aktiviteniz, cashback ödülleri veya hediye kartları kazanabilirsiniz. Swagbucks, video izlediğiniz, anketleri tamamladığınız, anketlerde oy verdiğiniz, çevrimiçi alışveriş yaptığınız ve hatta çevrimiçi oyunlar oynadığınız için sizi ödüllendiriyor. Kaydolmak ücretsizdir ve hala web’de saatlerce geziniyorsanız, bunun için ödeme alabilirsiniz.

MyPoints: 1996 yılında kurulan bu güvenilir web site, anketleri doldurarak, çevrimiçi video oyunlarıyla, e-postaları okuyarak, film izleyerek ve daha fazlasını yaparak para kazanmanın farklı yollarını sunar. Bununla, Walmart, Amazon, Starbucks ve PayPal’daki hediye kartlarına para çekilebilir.

LightSpeed Research: Bu şirket anketler için cömert miktarlarda puanlar sunduğundan, harika şeyler elde etmek için burada zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Nakit para, hediye çeki, müzik indirme ve daha birçok şey için puanlarınızı bozdurabilirsiniz.

20/20 Research: Bu şirket daha spesifik anketler yapıyor, bu yüzden onlarda fazla anket alamazsınız. Bununla birlikte, bir anket yaparsanız, 100 $ ‘dan fazla hediye kartı ve diğer ödüller gibi gerçekten büyük bir karşılık alabilirsiniz.

PineCone Research: Bu şirket, alınan anket başına 3 dolar ödüyor, bu yüzden zamanınızı iyi kullanıyorlar. Her zaman yeni panel üyelerini kabul etmezler, ancak kayıtları ne zaman kabul ettiklerini görmek için sık sık tekrar kontrol etmelisiniz.

Valued Opinions: Bu şirket, tamamlanan anket başına 1-5 ABD Doları ödüyor, böylece bunlar hızla toplanabilir. Çeşitli perakendecilerden ödüller kazanmak için anketleri de kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda anket doldurarak nasıl para kazanılacağını öğrendiniz. Umarız yazımız faydalı olmuştur.

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

73 + = 77

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat