PayPal Hesabı Satın Al. Türkiye’de PayPal Hesabı Nasıl Açılır? PayPal ile Alışveriş Yap ve Online Ödeme Al

PayPal Hesabı Satın Al. Türkiye’de PayPal Hesabı Nasıl Açılır? PayPal ile Alışveriş Yap ve Online Ödeme Al

Bildiğiniz üzere PayPal Türkiye’de 2016’da kapandı. Fakat birçok sitede hala PayPal ile alışveriş yapılıyor ve ödeme alınıyor. Onaylı bir PayPal hesabı ile E-ticaret ve Alışveriş yapabilir, kolayca para gönderip ve kabul edebilirsiniz.

Size bu yazımızda Türkiye’de PayPal hesabı nasıl elde edeceğinizi ve  2 farklı yöntemle, 100% adınıza kayıtlı, onaylı bir PayPal hesabı açmanız için ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Bu yazımızda Arkadaşlar adınıza kayıtlı PayPal hesabına erişmek için PayPal’da çalışacak bir banka hesabı, kredi/banka kartı, kod doğrulama için çalışan bir numara, yurtdışı adresi ve kimlik bilgilerine genellikle pasaporta ihtiyacınız olacaktır. Yurt dışı onaylı PayPal hesabı açmak için tüm bunlara bir arada sahip olmanız gerçekten zor. Bu yüzden çoğu kişi ABD, Avrupa, Asya vs onaylı PayPal hesabı açmakta zorlanıyor. 

Aslında 2 yolla Yurt dışı PayPal hesabı edinebilirsiniz:

1.Kendiniz araştırarak ve zaman harcayarak. İnternet üzerinden sanal numara, sanal banka hesapları (payoneer. transferwise vs.) sanal kredi kartları vs. gibi gerekli hesapları araştırarak temin edebileceğiniz web siteleri mevcut. Fakat çoğu sanal banka hesapları veya numaralar çalışmıyor. Üzerinde detaylı araştırma yapmanız gerek.  Ama üzülmenize gerek yok.  Eğer zamanınız yoksa, bunu sizin için belirli bir ücret karşılığı yapabilen bir web sitesi önerebiliriz. 

2. PayPal hesap açılışı hizmeti sunan ortaklık yaptığımız bir site önereceğiz. Hizmetlerinden faydalanarak PayPal hesabı açabilirsinizYukarıda bahsettiğimiz gibi eğer zaman harcamak, vakit kaybetmek istemiyorsanız bu site sizin yerinize kısa zaman içinde PayPal hesabı açabilir ve onaylı şekilde size sunabilir. Detaylı bilgi ve ücretler için kendileriyle iletişime geçebilir veya WhatsApp ile yazabilirsiniz:+1 856-390-3535

Adınıza kayıtlı PayPal hesabını birçok sitelerde rahatlıkla kullanabilir ve ödeme alabilirsiniz.

PayPal hesabını Türkiye’de kullanabilir miyim?

Evet, elde ettiğiniz PayPal hesabını Türkiye’de aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hemen Buraya Tıklayarak Yurt dışı Onaylı PayPal Hesabı Elde Edebilirsiniz! 

 

 

Yazar hakkında

E-ticaret Team author

Bir cevap yazın

12 − 5 =

E-ticaret Eğitimlerimize Katılarak Evden Para Kazanma Yollarını Öğren!- HEMEN TIKLA!
WhatsApp chat